• -2,00 €
  • Novinka

H.Y. Spray

6,50 €
8,50 €
-%množstvo%

H.Y. Spray - Regenerujúci, upokojujúci a chladivý sprej. Prírodná kozmetika pre starostlivosť o pokožku.Na ošetrenie začervenanej kože, akné, herpesu, malých odrenín a uštipnutia hmyzom. Humínové kyseliny a lyzín pomáhajú regenerovať pokožku.Hlavnou zložkou produktu je alkoholický extrakt biologicky aktívnej humínovej kyseliny, ktorý sa vytvára počas tisícročia procesom humifikácie rastlinnej biomasy.

Zloženie:

 VODA, ALKOHOL, GLYCERÍN, HUMÁT SODÍKA, LYZÍN, EUGENOL

Množstvo

 

Rýchla a bezpečná platba

 

Doručenie už na druhý deň

 

Možnosť vrátenia do 14 dní

HY Sprej

Regeneračný, upokojujúci a chladivý sprej na pokožku

Prírodná kozmetika

„ Chladiaci prostriedok vhodný na starostlivosť o povrch pokožky. Upokojuje podráždenú, začervenanú pokožku v prípade akné, drobných odrenín, bodnutí hmyzom. Humínové kyseliny a lyzín podporujú regeneráciu pokožky. 

► Čo je jeho účinná látka?

Aktívne zložky HY Spray sú humínové kyseliny, ktoré sa tvoria počas tisícročných procesov rozkladu a zvlhčovania rastlín, ktoré si zachovávajú svoju prirodzenú biologickú aktivitu a ktoré ako prírodné zlúčeniny podporujú regeneráciu buniek urýchlením procesov výroby energie a prísunu kyslíka do buniek. Klinčekový extrakt (eugenol), ako aj L-lyzín pomáhajú zmierňovať zápal pokožky.

► Ako a kedy by sa mal výrobok používať?

Bezpumpový sprej bez hnacieho plynu by sa mal nastriekať na povrch pokožky, ktorá sa má ošetriť, zo vzdialenosti 5 - 10 cm stlačením dávkovacej hlavice. Produkt je vhodné začať používať už pri prvých príznakoch. Liečba sa môže opakovať niekoľkokrát denne.

· Pri liečbe povrchových poranení epitelu, mierne sa hojacich rán by sa mal produkt nastriekať okolo poškodeného povrchu.

· Pri ľahkých popáleninách, omrzlinách a prejavoch herpesu, pri pokožke náchylnej na akné a po bodnutí hmyzom sa výrobok nastrieka na povrch pokožky.

► Aká je odporúčaná dávka?

· Na ošetrenie povrchových epitelových poranení, mierne sa hojacich rán 2 - 3 krát denne.

· Na ošetrenie ľahkých popálenín a omrzlín 3 - 5 krát denne. Liečba sa môže opakovať každých 5 - 10 minút, kým bolesť nezmizne.

· Používa sa na liečbu herpesu najmenej 5-krát denne.

· Na ošetrenie pokožky náchylnej na akné nastriekajte alebo vmasírujte akné 2-3 krát denne vatou.

· Na ošetrenie uhryznutí hmyzom postriekajte miesto uhryznutia najmenej 4 krát každých pár minút.

► Aké vedľajšie účinky môže výrobok spôsobiť?

Obsah alkoholu vo výrobku môže spôsobiť krátkodobý pocit bedra na poškodenom povrchu kože. Pravidelné používanie môže pokožku vysušiť. Na oblečení môžete zanechať umývateľnú červenohnedú škvrnu. Ošetrenú pokožku môžete zafarbiť na hnedo, ktorú je možné po niekoľkých minútach zmyť vodou.

► Čo ďalšie by sa malo brať do úvahy pri používaní produktu?

Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu detí. Nepoužívajte v blízkosti otvoreného ohňa! Zabráňte kontaktu s očami.

Viac informácií o Huminiqum si môžete prečítať na stránke http://huminiqum.sk/co-je-to-huminiqum/
Špecifické referencie

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: